Depilacja

Depilacja paskowa woskiem polega na nakładaniu ciepłego wosku na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa i zrywa się szybkim zdecydowanym ruchem w przeciwną stronę. Włos przy tej metodzie depilacji powinien mieć długość 0,5mm długości. Depilacja woskiem pozwala na wyrwanie włosa wraz z cebulką co gwarantuje że włosy będą odrastać wolniej i słabsze.

Depilacja bezpaskowa

Oferujemy nową metodę depilacji bez pasków z zastosowaniem wosku o działaniu łagodzącym i przeciwzapalnym. Metoda depilacja bezpaskowa zapewnia doskonałą higienę oraz bardzo niską temperaturę zabiegu, idealną dla klientów wrażliwych na ciepło. Zabieg ten jest znacznie mniej bolesny niż tradycyjna metoda paskowa ponieważ wosk przykleja się jedynie do włosa, nie zaś do skóry. Dzięki czemu skóra nie jest tak podrażniona.

WSKAZANIA:

  • depilacja wąsika, bródki, pach, bikini.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • uszkodzenia naskórka,
  • zakażenia bakteryjne, wirusowe, grzybicze skóry okolic poddawanych zabiegowi.

Zobacz Nasz Sklep

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu z kosmetykami


Ciekawostki

Kąpiel w piwie. Piwo relaksuje, odpręża i poprawia nastrój. I zamiast pić hetkolitry piwa, można uzyskać to samo nurkując w piwku. Piwna kąpiel to koktajl witaminowy wygładzający skórę, który sprawia, że jest sprężysta i gładka.

Porady

Nie śpij w makijażu
Cerze bardzo szkodzi zasypianie w makijażu. Od tego również zatykają się pory, skóra nie oddycha, rzęsy mogą się połamać, nie wspominając o plamach na poduszce… Spanie w makijażu przyśpiesza starzenie się skóry i sprzyja powstawaniu zmarszczek. Zagraniczni badacze odkryli nawet, że odpoczynek z makijażem postarza cerę o cztery dni.